Compania Aeriana Flightline

  • Codul IATA: B5

Zborurile directe a companiei aeriene Flightline

Traseu
Plecare
Durata zbor
Sosire
Zboruri
Nairobi → Wajir
07:30
1h 15m
08:45
in fiecare zi Caută bilet
Nairobi → Ukunda
11:30
1h 00m
12:30
Lu,Ma,Jo,Sa Caută bilet
Ukunda → Nairobi
13:00
1h 00m
14:00
Lu,Ma,Jo,Sa Caută bilet
Nairobi → Lodwar
07:15
2h 10m
09:25
Lu,Ma,Vi,Sa Caută bilet
Kitale → Nairobi
10:50
1h 00m
11:50
Lu,Ma,Vi,Sa Caută bilet
Nairobi → Mogadishu
06:45
1h 30m
08:15
Ma,Mi,Jo,Du Caută bilet
Mogadishu → Nairobi
09:00
3h 00m
12:00
Ma,Mi,Jo,Du Caută bilet
Nairobi → Kitale
07:15
1h 00m
08:15
Lu,Ma,Vi,Sa Caută bilet
Nairobi → Entebbe
15:30
1h 00m
16:30
Entebbe → Nairobi
17:00
1h 00m
18:00
Mombasa → Nairobi
13:45
3h 00m
14:30
Malindi → Nairobi
17:30
1h 00m
18:30
Nairobi → Malindi
14:30
1h 00m
15:30
Nairobi → Mombasa
13:30
3h 00m
14:15
Mombasa → Moroni
09:15
1h 30m
10:45

Unde zboara Flightline

Bilete de avion

Nairobi

Bilete de avion

Wajir

Bilete de avion

Ukunda

Bilete de avion

Lodwar

Bilete de avion

Kitale

Bilete de avion

Mogadishu

Bilete de avion

Entebbe

Bilete de avion

Mombasa

Bilete de avion

Malindi

Bilete de avion

Moroni

Regulile de calatorie

Profil